Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Gdzie leczymy?

Sanatorium Uzdrowiskowe Medical Spa Augustów to jedyny taki obiekt w województwie podlaskim na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”. Sanatorium wykonuje zabiegi z zakresu hydroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, kinezyterapii, krioterapii, światłolecznictwa, a także zabiegów inhalacyjnych i masaży. W czasie pobytu można zrelaksować się w gabinetach  Medi SPA, gdzie wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, masaże i zabiegi na ciało oraz zabiegi SPA na twarz.

W Cafe & Bar Nad Jeziorem serwuje się pyszne posiłki wliczając w to wyjątkowe specjały kuchni regionalnej, natomiast w Pijalni Ziół i Herbat znaleźć można szeroki wybór zdrowych napojów lub skomponować własny wywar. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie Kuracjuszy oraz Gości. Potwierdza to fakt, że obiekt  otrzymał nagrodę w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej „Najlepszy Produkt Turystyczny” w 2017 Dowiedz się więcej.

 

Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski to wyjątkowe miejsce na mapie Podlasia, położone w samym sercu Augustowa nad rzeką Nettą. Odwiedzający pacjenci zachwycają się czystym powietrzem, bliskością lasów, jeziora oraz bogatym wachlarzem oferowanych usług. Sąsiedztwo obiektu z rzeką i jeziorem Necko zapewnia Gościom cudowne widoki oraz możliwość aktywnego spędzenia czasu na spacerach  lub wycieczkach rowerowych po augustowskich bulwarach . W czasie pobytu kuracjusze mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw natury, co sprzyja regeneracji i szybkiemu powrotu do zdrowia.

 Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski organizuje turnusy rehabilitacyjne. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantują zadowolenie i szybkie efekty.W czasie pobytu Goście mogą skorzystać z wielu zabiegów, poprawiających kondycję fizyczną, a także zrelaksować się w strefie SPA.
„Pałac na Wodzie” jako jedyny w regionie posiada oryginalną, wyjątkową saunę Ganbanyoku, która odmładza, redukuje stres, oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. Japońska sauna skalna to skuteczna terapia anty‑aging. Dodatkowo wspomaga odchudzanie, leczenie trądziku oraz przyspiesza gojenie i wygładzenie ran.
Natomiast w SPA do dyspozycji Gości jest również sauna fińska sucha i sauna infrared. Wizyta w saunie fińskiej suchej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Ciepło otwierając pory oczyszcza je z zanieczyszczeń, wyrównuje temperaturę skóry, a nawet chłodzi ją, pozwalając na utrzymanie jej czystej i pięknej.
Sauna infrared nagrzewa ciało, a nie powietrze, bo zamiast pieców wykorzystuje promienniki podczerwieni. Ogrzane ciało odpręża się, oczyszcza z toksyn, staje się zdrowsze, odporniejsze.
 Goście Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski nie mogą zapomnieć o wizycie w jacuzzi! Już dziesięciominutowa kąpiel obniża poziom stresu i działa na nas relaksująco. W trakcie hydromasażu uwalniane są endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia, wywołujące dobre samopoczucie, a także tłumiące odczuwanie bólu. Hydromasaż pobudza krążenie, dzięki czemu dotleniamy organizm. W ten sposób zwiększa się skuteczność walki z cellulitem, niwelowane są obrzęki nóg.
Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski specjalizuje się w leczeniu:
 • schorzeń narządu ruchu
 • chorób reumatologicznych
 • chorób neurologicznych
 • chorób dolnych dróg oddechowych
 • chorób odżywiania
 • problemów stomatologicznych (stomatologia, ortodoncja z najnowszą techniką INVISALIGNE)
 • problemów estetyki (medycyna estetyczna)
 
Jako Zakład Przyrodoleczniczy oferuje zabiegi z zakresu:
 • elektroterapii
 • balneoterapii
 • ultradźwięki
 • laseroterapii
 • magnetoterapii
 • krioterapia (zabiegi w kriokomorze lub miejscowe)
 • hydroterapii
 • kinezyterapii (ćwiczenia grupowe i indywidualne)

http://www.sanatorium-augustow-palac.pl/pl/palac-na-wodzie-falkowski/

 

 

« Powrót do strony głównej