Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Atrakcje » Relaks

Relaks

Augustów to najlepsze miejsce na relaks i wypoczynek. Możemy odpoczywać na łonie natury, w lasach i nad jeziorami. Warto także skorzystać z całej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, jakie oferuje branża. Odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach, dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała, ale i umysł.

Masaż – pomaga w stanach zmęczenia, umożliwia odpoczynek oraz relaks ciała i umysłu. Koszt masażu częściowego już od 30 zł, natomiast masaż całego ciała kosztuje około 100 zł.

Grota solna - wykorzystuje dobroczynne właściwości soli. Mikroklimat panujący w grocie zbliżony jest do takiego, który mamy nad morzem. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób. Sesja 45-minutowa kosztuje ok. 20 zł.

Sauna - określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. Skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie. Wejście jednorazowe kosztuje około 20 zł. W Augustowie popularna jest bania ruska (rosyjska odmiana sauny) – koszt wynajmu 10-osobowej bani na 2 godziny to około 150 zł.

Jacuzzi - forma masażu wodnego, który doskonale ukoi ciało, umysł i duszę.

Zabiegi kosmetyczne - regenerują, odżywiają oraz działają kojąco na skórę. Koszt zabiegów upiększających od 100 zł.