Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

3xGdynia – dobre kino i wspaniali goście!

25/11/2021

Kochana Widownio! Zbliża się kolejna, siódma już edycja jednej z naszych ulubionych filmowych imprez! 3xGdynia startuje 13 grudnia. Karnety na cały Przegląd już można kupować w Miejskim Domu Kultury. W tym roku – mamy nadzieję – zaskoczymy Was wspaniałymi filmami z tegorocznego (…nie tylko!) Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i ciekawymi gośćmi! Będzie trochę inaczej, bo spotykamy się w augustowskim kinie Iskra aż czterokrotnie, do 16 grudnia. Wszystko za sprawą pokazu specjalnego i długo przez nas wyczekiwanego gościa…

Czytaj więcej- 3xGdynia – dobre kino i wspaniali goście!

Dołącz do Publicznej Bazy Turystyki i bezpłatnie promuj obiekt noclegowy!

24/11/2021

Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii realizuje projekt, w ramach którego  na stronie turystyka.gov.pl powstała publiczna platforma do promocji turystyki. Mogą Państwo do niej dołączyć i znaleźć się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych innych obiektów noclegowych.

Czytaj więcej- Dołącz do Publicznej Bazy Turystyki i bezpłatnie promuj obiekt noclegowy!

Filmowe Podlasie Atakuje! Augustów

22/11/2021

DKF KINOCHŁON zaprasza na kolejne spotkanie z podlaskim kinem krótkometrażowym – już w piątek 3 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) o godz. 18:30 obejrzymy produkcje z cyklu FILMOWE PODLASIE ATAKUJE!

Czytaj więcej- Filmowe Podlasie Atakuje! Augustów

„Sekret Misia Gagatka” – komedia kryminalna Teatru Pneumatycznego

22/11/2021

Augustowskie Placówki Kultury w imieniu Teatru Pneumatycznego zapraszają w niedzielę 28 listopada 2021 o godz. 18:00 do Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od strony ul. Kościelnej, II piętro) na komedię kryminalną „Sekret Misia Gagatka”.

Czytaj więcej- „Sekret Misia Gagatka” – komedia kryminalna Teatru Pneumatycznego

Koncert Muzyki Polskiej

19/11/2021

Państwowa Szkoła Muzyczna w Augustowie i Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na: Koncert Muzyki Polskiej w poniedziałek 22.11.2021 roku o godzinie 18.00 w sali koncertowej PSM. Wstęp wolny.

Czytaj więcej- Koncert Muzyki Polskiej

Koncert z cyklu ,,Od serca do serca” - ,,Na rosyjską nutę”

19/11/2021

Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zaprasza na koncert z cyklu ,, Od serca do serca” - ,, Na rosyjską nutę”. Wystąpi ,,Duet z Przypadku” w składzie: Dorota Bujnowska i Emil Kulbacki oraz Aneta Roszkowska.

Koncert odbędzie się 28 listopada 2021 roku o godzinie 17.00 w sali ODK/ ul. Hoża 2A

Wstęp 15 zł.

Czytaj więcej- Koncert z cyklu ,,Od serca do serca” - ,,Na rosyjską nutę”

Art Budyń & Chango, czyli nowy projekt Jacka Szymkiewicza z Pogodno

18/11/2021

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w sobotę 27 listopada 2021r. o godz. 19:00 do sali widowiskowej miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej) na koncert projektu ART. BUDYŃ & CHANGO „Ukryte Do Wiadomości”.

Czytaj więcej- Art Budyń & Chango, czyli nowy projekt Jacka Szymkiewicza z Pogodno

„Przekraczając granice” – dokumentalne kino etnograficzne

16/11/2021

DKF KINOCHŁON zaprasza na pierwszy pokaz filmowy w nowej sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury! W czwartek 2 grudnia o godz. 18:30 obejrzymy zestaw filmów krótkometrażowych wyprodukowanych przez Stowarzyszenie Krusznia, które od 15 lat działa na terenie Suwalszczyzny zajmując się propagowaniem kultury ludowej i tradycyjnej muzyki regionu. Grupa działa jako medium, sprzyja spotkaniom młodego pokolenia z wiejskimi muzykantami, śpiewakami i artystami ludowymi.

Czytaj więcej- „Przekraczając granice” – dokumentalne kino etnograficzne

Strony